Glass system

O firmie

Jesteśmy dostawcą kompleksowych systemów nowoczesnej architektury szklanej. Nasze produkty pozwalają na wszechstronne wykorzystanie szkła, zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach budynku.

Dostarczamy własne, innowacyjne rozwiązania, znajdujące zastosowanie w każdym rodzaju przestrzeni: handlowej, usługowej, biurowej lub mieszkaniowej.

Tym co nas wyróżnia, jest własne studio projektowe, gotowe zrealizować najbardziej skomplikowany projekt zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakościowe. Potwierdzają to atesty, przyznane w wyniku przeprowadzonych badań.

wytrzymalosc Wytrzymałość Systemy GSW Pro i GSW Office zostały przebadane przez Instytut Techniki Budowlanej zgodnie z ETAG 003 i uzyskały dokument Europejskiej Oceny Technicznej (ETA)
dzwiekoszczelnosc Dźwiękoszczelność System GSW Office został przebadany przez Instytut Techniki Budowlanej zgodnie z normą PN-EN ISO 10140-2:2011

Naszą ambicją jest tworzenie oryginalnych, użytecznych rozwiązań, zaspokajających potrzeby zarówno naszych klientów, architektów, jak i wykonawców.

Wszystkie oryginalne produkty Glass System wykonywane są w Polsce. Bieżąca, bezpośrednia kontrola na poszczególnych etapach produkcji to gwarancja najwyższej jakości i precyzyjnego wykończenia.

Wraz z produktami oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie. Budujemy z naszymi klientami trwałe relacje w oparciu o najwyższy poziom jakości obsługi.

  o_firmie

Mazowieckie UE